Menu
  • Gallery image 1
  • Gallery image 2
  • Gallery image 3
  • Gallery image 4

Biały skoczek

Krzesła wykonane w fabryce Fameg Radomsko. Ciekawy przyklad polskiego wzornictwa z przełomu lat '60/'70 (pierwotny projekt autorstwa R. Hałasa). Nowa tapicerka w drobną, czarno-białą kratkę. Rama wyszlifowana do gołego drewna,następnie pomalowana na bialo i polakierowana. To nietuzinkowe krzesło nadaje nowoczesne tchnienie w klasyczny design.

Szafka TV

Czarna gładka rama, postarzany korpus i prosta,minimalistyczna forma. Jeden z ostatnich projektów, który wyszedł z naszej pracowni. Mebel może stanowić element dekoracyjny czy być szafką pod telewizor.

Stolik RTV rodem z PRLu

W latach 60, w których była produkowana, była szafką pod telewizor. Dzisiaj, po redesignie stanowi raczej funkcję ozdobną. Kolor korpusu został zmieniony na czarny mat, nogi i szczebelki w bocznych ściankach w naturalnym drewnie.

Stolik z postarzanego drewna

Czarna stalowa rama i gruby postarzany blat z litego drewna stanowią niebanalną koncepcję, która nada charakteru w Twoim wnętrzu.

Stół na giętych nogach

Stół z okresu międzywojennego, poddany nietypowej renowacji. Podstawa została oczyszczona i wykończona w klasyczny sposób, blat natomiast jest kombinacją wielu małych klepek

  • Gallery image 1
  • Gallery image 2
  • Gallery image 3
  • Gallery image 4
  • Gallery image 5

Witryna

Witryna z kredensu z lat '20/'30 poddana nietypowej renowacji. Zewnętrzne elementy wyczyszczone i zabielone, środek żółty z efektem spękań. Mebel może stać na podłodze albo wisieć na scianie dzięki zamontowanym mocowaniom.

Szafka z postarzanego drewna

Szafka wykonana z postarzanego drewna, zabezpieczona matowym lakierem. Do wykonania zostały użyte trzy kolory bejc, żeby jak najlepiej wydobyć strukturę drewna.

Krzesła z lat '70

Komplet krzeseł z lat 70 wykonane z drewna bukowego. Każdy element ramy wyczyszczony, następnie zabejcowany na ciemny orzech i polakierowany. Nowa tapicerka, szara plecionka w połączeniu z brązową ramą nada uroku zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzom.

Skoczek

Krzesła wykonane w fabryce Fameg Radomsko, na przełomie lat '60/'70. Nowa tapicerka w kolorze złotym, rama wyszlifowana do gołego drewna, następnie zabarwiona w ciemny brąz i polakierowana.

Stół kawowy

Stolik kawowy z lat 70 o klasycznych kształtach dla tego okresu. Podstawa stolika wykonana w sposób klasyczny, blat zaś to kombinacja kilku bejc do uzyskania szarego/stalowego koloru. Całośc na koniec polakierowana wysokiej klasy lakierem.

Gięte krzesła

Krzesła gięte wyprodukowane w jednej z łódzkich fabryk mebli giętych w okresie międzywojennym. Konstukcja wyczyszczona, następnie zabarwiona w ciemny orzech i polakierowana. Nowa tapicerka w kolorze szarym w połączeniu z ciemną ramą tworzy komplet który ozdobi zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrze.

Fotel Pelikan

Jeden z kultowych foteli z okresu PRLu, zbliżony formą do słynnego projektu 366 Józefa Chierowskiego. Konstrukcja została wyczyszczona i zabarwiona w kolorze Palisander następnie polakierowana. Szara, pleciona tapicerka w połaczeniu z ciemną ramą pięknie się komponuje w każdym wnętrzu.